BIOCIRCUIT™

Na BIOCIRCUIT™ składa się  z 12 urządzeń: 6 maszyn cardio i 6 maszyn siłowych albo od 9 - 12 maszyn siłowych. To nie tylko inteligentny sprzęt, ale także przebadana i sprawdzona metoda treningowa oraz zestaw ćwiczeń dopasowany do różnych celów treningowych.

Szybkie logowanie

Na BIOCIRCUIT™ wystarczy raz się zalogować za pośrednictwem kiosku i od razu rozpocząć trening. System automatycznie wskaże pierwszą stację i dostosuje parametry użytkownika, na bazie danych w aplikacji mywellness. 

Realizacja różnych celów treningowych

BIOCIRCUIT™ składa się z maszyn cardio i maszyn siłowych, co pozwala realizować różne cele treningowe: od spalenia kalorii, poprzez modelowanie sylwetki, aż po budowanie siły i wytrzymałości. 

Spektakularne efekty w krótkim czasie

BIOCIRCUIT™ pozwala osiągnąć jak najlepsze wyniki w możliwie jak najkrótszym czasie - sesja treningowa trwa 30 minut lub krócej. 

Gotowy koncept biznesowy

BIOCIRCUIT ™ to nie tylko zwykły sprzęt cardio i siłowy, ale również gotowy koncept biznesowy pozwalający na przyciągnięcie nowych członków klubu, zatrzymanie obecnych klientów, zwiększenie dochodów i atrakcyjności oferty.

Technologia Spotter Assistance

Innowacyjna technologia Spotter Assistance pomaga wykonać ostatnie powtórzenia pod koniec treningu, gdy tego potrzebuje osoba ćwicząca. 

BIODRIVE ENGINE

Za pomocą BIODRIVE ENGINE, można wyeliminować niektóre ćwiczenia u osób z określonymi problemami zdrowotnymi np. po kontuzjach, zabiegach czy w trakcie rehabilitacji.