Nowa edycja szkolenia „Fitness Club Manager”

2015-03-20

Technogym Academy nie zwalnia tempa. Już pod koniec miesiąca startujemy z kolejną edycją szkolenia dla kadry zarządzającej klubów fitness – „Fitness Club Manager”.

W ramach całego kursu uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób zbudować skuteczną strategię marketingowo-sprzedażową odpowiadającą na zmieniające się oczekiwania Klienta. Podczas poszczególnych dni dowiedzą się, jak skutecznie odróżnić się od konkurencji w oczach własnego, dobrze wybranego Klienta. Jak zaplanować spójną komunikację, która nie tylko przyciągnie Klienta do Klubu, ale również pomoże utrzymać jego lojalność. Ponadto uczestnicy otrzymają gotowe narzędzia wspierające działania marketingowe w klubie. Dowiedzą się również w jaki sposób zbudować przywiązanie Klienta do klubu i doprowadzić do sytuacji, w której nawyk treningu staje się dla Klienta nawykiem kluczowym. Ostatnim punktem będzie zbudowanie zwycięskiego zespołu, czyli sprawienie, aby klub był najlepszym miejscem dla najlepszych ludzi. Jak zwiększyć lojalność trenerów personalnych i sprawić, aby byli zaangażowani w zdobywanie Klientów i przywiązywanie Klienta do Klubu. W jaki sposób zminimalizować działania na szkodę klubu, takie jak na przykład oferowanie Klientom usług „po godzinach”, czy umawianie się z Klientami w innych klubach.

Szkolenie poprowadzi Wojciech Herra – niezależny konsultant, trener. Specjalizuje się w projektach ukierunkowanych na zwiększanie efektywności sprzedaży. Skutecznie pracuje zarówno z menedżerami prowadząc warsztaty na temat strategii handlowej oraz rozwijania i motywowania osób odpowiedzialnych poza sprzedaż, jak również z pracownikami działów obsługi klienta przeprowadzając szkolenia z zakresu umiejętności budowania trwałych i rentownych relacji z klientami. Z wykształcenia psycholog, specjalista z zakresu Psychologii Organizacji i Zarządzania. Doktorant SWPS – prowadzi badania z zakresu psychologii mistrzostwa, czyli poszukuje odpowiedzi co odróżnia najlepszych od bardzo dobrych. Twórca projektu psychologiasportu.pl. Niestrudzony motywator pokazujący, że sukces zaczyna się w głowie. Uczestnicy szkoleń oraz menedżerowie przedsiębiorstw będących klientami Wojtka doceniają przede wszystkim jego praktyczne doświadczenia związane z pracą z klientami. Jak sam mówi o sobie, jest urodzonym sprzedawcą i pasją do tego zawodu zaraża uczestników swoich seminariów.

Szkolenie rozpocznie się 30 maja br. i potrwa pełne 3 dni szkoleniowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym programem i zapisu na stronie Akademii.

ZAPISZ SIĘ >>