Biznes

2016-07-01

Branża fitness – 6 powodów żeby zainwestować

Planujesz nową inwestycję? Branża fitness to jedna z możliwych opcji? Jesteśmy przekonani, że to dobry pomysł! Przeczytaj nasz nowy wpis i dowiedz się, dlaczego warto inwestować w branżę fitness.
Zobacz więcej
2016-04-22

Rynek klubów fitness, cz. 3: Wyróżnij się albo zgiń, czyli kluby mid-market

Jaka jest charakterystyka klubu mid-market? Czy półka średnia zanika? Jakie jest powiązanie między taksówką a klubem fitness? Odpowiedzi na te oraz inne pytania w najnowszym wpisie.
Zobacz więcej
2016-03-23

Zawód: Menedżer klubu fitness. Wywiad z Joanną Lider

Menedżer klubu fitness to człowiek, bez którego żaden klub nie mógłby funkcjonować. Jakie są podstawowe zadania i najważniejsze wyzwania menedżera? O tym, jak zarządzać klubem fitness, rozmawiamy z Joanną Lider.
Zobacz więcej
2016-03-10

Rynek klubów fitness cz. 2: Charakterystyka klubu Premium

Co decyduje o tym, że klub fitness można zaliczyć do kategorii Premium? Jaka jest jej charakterystyka? Czy ludzie potrzebują klubów Premium? To wszystko w najnowszym tekście.
Zobacz więcej
2016-02-10

RYNEK KLUBÓW FITNESS, CZ. 1: CHARAKTERYSTYKA KLUBU LOW COST

Segment Low Cost obecnie bardzo szybko rozwija się w Polsce. Zobacz czym charakteryzuje się ten segment rynku klubów fitness. W tekście również zestawienie najpopularniejszych klubów Low Cost.
Zobacz więcej
2016-01-13

Klub fitness dla kobiet. 4 wskazówki, jak przyciągnąć kobiety na siłownię

Czy klub fitness dla kobiet to dobre rozwiązanie? W tekście prezentujemy 4 wskazówki na przyciągnięcie kobiet do klubu fitness.
Zobacz więcej
2015-11-10

Otwarcie klubu fitness. 9 rzeczy, które musisz przemyśleć

Otwarcie klubu fitness wydaje się z pozoru prostą decyzją i planem łatwym do realizacji. Okazuje się jednak, że aby odnieść sukces w tej branży, należy przed rozpoczęciem działalności przemyśleć wiele elementów. Poznaj 9 z nich!
Zobacz więcej
2015-10-07

Klub fitness czy siłownia? Wybierz odpowiednią nazwę dla swojego biznesu

Jak nazwać obiekt fitness? W artykule przedstawiamy sześć najbardziej popularnych nazw obiektów fitness, które natychmiast mówią potencjalnym klientom, czego mogą się spodziewać po wejściu do środka.
Zobacz więcej