Marketing

2016-07-27

Marketing klubu fitness – jak zrobić to dobrze? Rozmowa z Magdaleną Rodak-Dębowską

Marketing klubu fitness - czy wiesz, jak się do tego zabrać? Zachęcamy do lektury naszego wywiadu z Magdaleną Rodak-Dębowską.
Zobacz więcej
2016-06-02

Strategia komunikacji klubu fitness – jak ją stworzyć? Cz. 2

W poprzednim tekście wyjaśniliśmy, czym jest strategia komunikacji klubu fitness oraz jak zabrać się do jej stworzenia. Zobacz, jakie są dalsze kroki do stworzenia strategii dla Twojego klubu.
Zobacz więcej
2016-05-17

Strategia komunikacji klubu fitness – jak ją stworzyć? Cz. 1

Strategia komunikacji klubu fitness – stworzyłeś już swoją? Zobacz, jak w 7 prostych krokach zaplanować skuteczną komunikację, która przyciągnie nowych klientów do Twojego klubu fitness.
Zobacz więcej
2016-02-25

Jak prowadzić fanpage klubu fitness na Facebooku? 5 przydatnych funkcji

Jak klub fitness może wykorzystać Facebooka w swoich działaniach marketingowych? Które opcje warto używać? W tekście przedstawiamy 5 przydatnych funkcji.
Zobacz więcej
2015-10-21

Klub fitness na Instagramie. Czy warto stworzyć swój profil?

Klub fitness na Instagramie to dobry pomysł na zwiększenie lojalności i zaangażowania klientów. Obecnie największe, globalne marki, mają nawet po kilka milionów obserwujących. Dlaczego więc nie wykorzystać tej szansy?
Zobacz więcej
2015-09-23

5 narzędzi marketingowych dla Twojego klubu fitness

Jakie narzędzia marketingowe powinien wybrać klub fitness? Czy warto prowadzić bloga? Czy marketing na Facebooku się sprawdza? Oto subiektywny przegląd narzędzi marketingowych dedykowanych klubom fitness.
Zobacz więcej