W klubie

2016-07-13

Pokolenie 50 + . Kłopotliwy klient dla klubu fitness?

Pokolenie 50+ może okazać się dla Twojego klubu fitness wyjątkowo wartościowym klientem. Czy warto tworzyć dedykowaną ofertę dla tej grupy? Dowiedz się z naszego artykułu.
Zobacz więcej
2016-06-16

Pokolenie Z w klubie fitness – nowe wyzwania dla właścicieli

Pokolenie Z wchodzi na rynek pracy i zwiększa swoją siłę nabywczą. To dla właścicieli klubów fitness duże wyzwanie. Zobacz, czym charakteryzuje się pokolenie Z i jak wykorzystać to na swoją korzyść.
Zobacz więcej
2016-04-06

Jak zaprojektować klub fitness – 5 najczęstszych błędów

Projekt klubu fitness – od niego wszystko się zaczyna. To, w jaki sposób zaplanujesz przestrzeń na poszczególne strefy, będzie w znacznym stopniu determinowało powodzenie Twojego biznesu i zadowolenie klientów. Zobacz, jakie błędy przy projektowaniu klubu fitness najczęściej popełniają inwestorzy.
Zobacz więcej
2015-12-16

Postanowienia noworoczne. Jak przekonać klubowiczów do ich realizacji?

Każdy z nas miał kiedyś postanowienia noworoczne. Zobacz, jak pomóc swoim klubowiczom zrealizować je w nadchodzącym roku.
Zobacz więcej
2015-12-09

Etykieta w klubie fitness. Jak edukować klubowiczów?

Większość z nas pamięta, jak zachować się przy stole, ale czy wiemy, czym jest etykieta w klubie fitness? Jako menedżer powinieneś zadbać o to, aby Twoi klienci poznali zasady obowiązujące w klubie i stosowali się do nich.
Zobacz więcej
2015-10-14

5 narzędzi do efektywnego zarządzania klubem fitness

Jak efektywnie zarządzać klubem fitness? Przedstawiamy przegląd 5 narzędzi, z których warto korzystać w celu lepszego i bardziej efektywnego zarządzania klubem fitness.
Zobacz więcej