Blog

W dniach od 16.03. do 27.03. biuro i showroom Technogym nieczynne

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 16.03. do 27.03. nasze biuro i showroom w Warszawie będą nieczynne.
Zobacz więcej

Studia butikowe rewolucjonizują branżę fitness. Zobacz, jak robią to najlepsi.

Jeśli szukasz sprawdzonej koncepcji na biznes w branży fitness, to warto zainteresować się koncepcją studiów butikowych. Z powodzeniem działają one na Zachodzie, a wkrótce ten trend wkroczy również do Polski. Jakie koncepcje treningowe oraz jaki sprzęt wykorzystują kluby butikowe, które z powodzeniem działają na rynku? Przedstawiamy 5 inspiracji.
Zobacz więcej

Dlaczego studia butikowe to przyszłość branży fitness?

Ostatnio dużo mówi się o tym, że studia butikowe to przyszłość branży fitness i że warto w nie inwestować. Czym jest studio butikowe i dlaczego to dobry pomysł na biznes?
Zobacz więcej

Bieżnia w klubie fitness – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Bieżnie zyskują coraz więcej miłośników w klubach fitness, gdzie w godzinach szczytu eksploatowane są w największy sposób. Będąc właścicielem klubu fitness, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów przed zakupem bieżni, aby sprzęt mógł służyć klubowiczom przez długie lata.
Zobacz więcej

TECHNOGYM partnerem Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu olimpijskiemu, TECHNOGYM już po raz ósmy wesprze najlepszych sportowców z całego świata w osiąganiu ponadprzeciętnych wyników treningowych.
Zobacz więcej

Konsultacje Trenerskie w Showroomie Technogym

Zastanawiasz się, jak prawidłowo ćwiczyć w domu? Chciesz wybrać dla siebie odpowiedni sprzęt, ale nie wiesz jaki? Zapraszamy na indywidualną konsultację z naszymi trenerami w Showroomie!
Zobacz więcej

Hotel Seaside Park w Kołobrzegu wyposażony w sprzęt Technogym

W Kołobrzegu został otwarty hotel Seaside Park Hotel. Obiekt posiada nowoczesne centrum fitness wyposażone w sprzęty marki Technogym.
Zobacz więcej

Jak wybrać bieżnię do treningu w domu?

Każdy z nas chce być w dobrej formie przez okrągły rok, nie spędzając przy tym całego wolnego czasu w klubach fitness. Kompaktowa bieżnia domowa może okazać się świetnym rozwiązaniem. Tylko jak ją wybrać, aby służyła nam długi czas?
Zobacz więcej

Let's move for a better world 2020

Już po raz siódmy, marka TECHNOGYM organizuje globalną akcję charytatywną Let’s Move for a better world, mająca na celu walkę z siedzącym trybem życia i zachęcenie ludzi do aktywności fizycznej.
Zobacz więcej

Dlaczego warto mieć bieżnię w domu?

Gdy pogoda za oknem nie sprzyja, a kluby fitness pękają w szwach, warto jest pomyśleć o sprzęcie do treningu w domu. Świetnym rozwiązaniem może być kompaktowa bieżnia.
Zobacz więcej